זוכת הפרס הראשון בתחרות פנדרצקי לצ'לו, אסטריג הייתה סולנית עם תזמורות מובילות תחת שרביטם של דניאל בארנבוים, זובין מהטה וסר סיימון ראטל. עם שותפיה למוסיקה קאמרית נמנים מרתה ארחריץ', יו-יו מה, סול גבטה ודניאל אוטנזאמר. באוקטובר 2022 יצא לאור בביצועה "דואו-סולו", אלבום של דו-שיח בין זמרת לצ'לו. הקלטות נוספות כוללות את הקונצ'רטו לצ'לו מאת סן-סנס (2021) והאלבום "מדמואזל היקרה" (2020), מחווה לנדיה בולנז'ה, עם הפסנתרנים נתנאל גוין ודניאל בארנבוים. הקלטותיה לקונצ'רטי של פנדרצקי וחצ'טוריאן זכו בפרסים רבים. ב-2016 מונתה למנהלת האמנותית של פסטיבל Les Musicades המשלב מוסיקה, אמנות וגסטרונומיה. ב-2019 יסדה תכנית חינוך לתמיכה במוסיקאים צעירים בארמניה ובלבנון.
![MUSIC-FESTIVAL-BACKGROUND5 MUSIC-FESTIVAL-BACKGROUND5](https://jcmf.org.il/wp-content/uploads/2019/05/MUSIC-FESTIVAL-BACKGROUND5.jpg)
האמנים
![אסטריג סירנוסיאן](https://jcmf.org.il/wp-content/uploads/2023/07/Astrig-Siranossian.png)