נולדה בסיון שבשוויץ. למדה אצל טיבור וארגה באקדמיה למוסיקה בדטמולט ושירתה כנגנית ראשית של התזמורת שם בשנים 1981-1978. ב-1982 הייתה האישה הראשונה שהצטרפה לתזמורת הפילהרמונית של ברלין, בניצוחו של הרברט פון קאראיין. מדלן הופיעה כסולנית עם תזמורות רבות, והיום היא חברה בקבוצת סולני כלי-המיתר של הפילהרמונית של ברלין (אנסמבל היידן). היא הוויולנית של רביעיית ארלנבוש אשר נוסדה ב-2006. השתתפה בפסטיבלים למוסיקה קאמרית כגון זלצבורג, לוקנהאוס, שלזוויג-הולשטיין וירושלים. הופיעה עם אמנים מובילים כיפים ברונפמן, סר אנדרש שיף, ניקולאי זניידר, רנו וגוטייה קאפוסו, גיא בראונשטיין, ז'ראר קוסה, נובוקו אימאי, בוריס פרגמנשיקוב, פרנס הלמרסון ועמנואל פאהו. ב-2001 קיבלה אות כבוד מארגון רונצי וב-2012 קיבלה פרס מעיר הולדתה,סיון.
![MUSIC-FESTIVAL-BACKGROUND5 MUSIC-FESTIVAL-BACKGROUND5](https://jcmf.org.il/wp-content/uploads/2019/05/MUSIC-FESTIVAL-BACKGROUND5.jpg)
האמנים
![Madeleine Carruzzo](https://jcmf.org.il/wp-content/uploads/2023/07/Madeleine-Carruzzo.png)